Porady

upławy pieczenie i ból

Infekcje intymne – co je wywołuje i jak je leczyć?

Upławy, swędzenie, pieczenie i ból – jak rozpoznać infekcje intymne? Jak leczyć zakażenie bakteryjne dróg rodnych, a jak infekcję grzybiczą? Odpowiadamy!

Czytaj
przyczyny infekcji intymnych

Najczęstsze przyczyny infekcji intymnych. Jak je leczyć?

Jakie czynniki sprzyjają rozwojowi infekcji intymnych u kobiet? Jak leczyć zakażenia dróg rodnych wywołane przez bakterie i grzyby? Odpowiadamy!

Czytaj
objawy infekcji intymnych

Jakie są najczęstsze objawy infekcji intymnych i jak je leczyć?

Upławy, świąd i pieczenie pochwy oraz sromu, czyli o objawach bakteryjnych i grzybiczych infekcji intymnych. Jak leczyć zakażenie dróg rodnych u kobiet? Sprawdź!

Czytaj
Nawracające infekcje intymne

Nawracające infekcje intymne – objawy i przyczyny. Jak je leczyć?

Nawracające infekcje intymne o bakteryjnym i grzybiczym podłożu – jak je leczyć? Czy przy infekcji dróg rodnych konieczna jest wizyta u ginekologa? Sprawdź!

Czytaj
Image

Infekcje intymne u dziewczynek – przyczyny i profilaktyka.

Infekcje intymne u małych dziewczynek i nastolatek – najczęstsze przyczyny. Jak leczyć objawy infekcji intymnych? Jak dbać o miejsca intymne na co dzień? Sprawdź!

Czytaj
Grzybica

Grzybica penisa – przyczyny, objawy i leczenie.

Poznaj objawy grzybicy penisa. Dowiedz się, jak wygląda leczenie infekcji prącia. Sprawdź, jakie leki przeciwgrzybicze na objawy takie jak ból i swędzenie można zastosować.

Czytaj

Clotidal, krem dopochwowy. 1 gram kremu zawiera 10 mg klotrymazolu.
Wskazania: Miejscowe leczenie: Grzybiczego zapalenia błon śluzowych narządów płciowych wywołanego przez drożdżaki (zapalenie sromu i pochwy, zapalenie pochwy). Zakażenie żołędzi prącia przez drożdżaki.
Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o

Clotidal MAX, 500 mg klotrymazolu, tabletka dopochwowa.
Wskazania: Leczenie infekcji pochwy i żeńskich zewnętrznych narządów płciowych wywołanych przez mikroorganizmy, takie jak grzyby (zazwyczaj Candida), wrażliwe na klotrymazol.
Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania i tylko wtedy, gdy jest to konieczne. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.